Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr310.10.2016 - Oficiální spuštění e-shopu Aronka.czDnes spouštíme náš nový e-shop. Věříme, že na něm naleznete spoustu nových výrobků, se kterými jste...

KONTAKTY

H 4 H, s.r.o. - provozovatel stránek
provozovna Krkonošská 590 - sklad, vzorkovna
468 41 Tanvald
tel: +420 723516410
info(a)aronka.cz
Aronka.cz-specializovaný e-shop se zdravou výživou
specializovaný velkoobchod se zdravou výživou

ANKETA

Zaujala Vás naše nabídka?

Ano velmi 41% Ano 23% Nepříliš 18% Ne 18%

O NÁS
Kdo jsme a proč právě zdravá výživa?

Jsme malá rodinná firma, specializující se na dovoz a distribuci výběrových potravin bez zbytečné chemie a konzervantů, s vysokou nutriční hodnotou, zejména pak na superovoce s vysokým obsahem antioxidačních látek. Historie naší cesty za zdravým životním stylem začíná v roce 2004, kdy jsme si pořídili menší rodinný hotýlek v CHKO v Jizerských horách. Hotýlek jsme po návratu z dlouhodobého pracovního pobytu v zahraničí postupně zrekonstruovali a začali si budovat vlastní stálou klientelu.

Brzy jsme zjistili, že naši hosté hledají hlavně klidné prostředí a kvalitní domácí stravování. Jelikož jsme nemohli najít standardní dodavatele kvalitních ovocných šťáv pro hotelový provoz, rozhodli jsme se zásobovat samostatně z blízké německé rodinné moštárny a začali jsme nabízet až 20 druhů 100% ních moštů bez konzervatů. V té době se začínala v Německu rychle rozvíjet poptávka po alternativních přírodních zdrojích antioxidantů. Majitel moštárny nás seznámil s ředitelem nově se rodící firmy Aronia Original, který nám dal ochutnat první řadu výrobků z  tehdy u nás ještě neznámé arónie. Arónie nás nadchla, rázem jsme nevěděli co je to nachlazení a únava. Nakoupili jsme první vzorky celého sortimentu za 500 euro na vyzkoušení pro naše hotelové hosty a do půl roku jsme již otevírali vlastní specializovaný e-shop pro Českou republiku AroniaOriginal.cz.

V roce 2010 jsme se stali jedním z prvních exportérů arónie z Německa, dnes již renomovaného výrobce Aronia Original Naturprodukte GmbH. Během následujícího roku jsme rozšířili působnost i na Slovensko a začali pomáhat s vyjednáváním podmínek distribuce pro východní Evropu. Účastí na veletrzích Evolution Biostyl v Praze jsme získali první stálé odběratele a začali jsme se systematicky věnovat velkoobchodu jako výhradní dovozci do ČR a na Slovensko. Hotelový provoz jsme předali provozním k samostatnému podnikání a soustředíme se na osvětu a propagací zdravého životního stylu.

Věříme, že tímto naše cesta nekončí a že Vám, zákazníkům, budeme moci stále nabízet sortiment kvalitních tzv. "funkčních potravin".

Přejeme Vám pevné zdraví!

 

H 4 H, s.r.o., provozovatel www.Aronka.cz, www.AroniaOriginal.cz

ing. Vladimír Marek

jednatel