Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

H 4 H, s.r.o. - provozovatel stránek
provozovna Krkonošská 590 - sklad, vzorkovna
468 41 Tanvald
tel: +420 723516410
info(a)aronka.cz
Aronka.cz-specializovaný e-shop se zdravou výživou
specializovaný velkoobchod se zdravou výživou

ANKETA

Zaujala Vás naše nabídka?

Ano velmi 41% Ano 23% Nepříliš 18% Ne 18%

O NÁS » Antioxidanty a imunita
"ARÓNIE - Zdraví ve vašich rukou"

Málo kdo z nás ví, že nejúspěšnějším přirozeným bojovníkem s nákazami, nejen v chřipkovém období, je často opomíjená arónie – černá jeřabina, kterou dnes naleznete prakticky na každé druhé zahradě. Díky velmi vysokému obsahu antioxidačních látek (flavonoidů – antokyanů a oligomerních proanthocyanidinů – OPC) je arónie označovaná za superovoce a je velmi cennou potravinou v boji s volnými radikály a toxiny, které se v lidském organismu hromadí, ať již nesprávnými stravovacími návyky nebo špatnou životosprávou, tak i vlivem znečištěného životního prostředí.

 

Co obsahují plody arónie?

- Vitamin A – důležitý pro zrak, kůži a imunitní systém

- Vitamin K – důležitý pro růst kostí a pro pružnost cév

- Vitamin C – důležitý pro imunitní a nervový systém, chrání proti oxidačnímu stresu

- mangan – podporuje látkovou výměnu a růst pojivové tkáně

- vysoké množství flavonoidů a tzv. OPC (Oligomerních ProanthoCyanidinů),

- přírodní látky s vysokou antioxidanční schopností.


S nástupem podzimu a chladného počasí přichází období plískanic s prudkými výkyvy teplot. Náš oslabený imunitní systém se po horkém a suchém létě s takovými podmínkami vyrovnává velmi pomalu, takže se méně otužilí jedinci hůře přizpůsobují a často snadno podlehnou nastupující chřipkové epidemii. Již naše babičky věděly, jakou léčivou moc mají zejména bobuloviny jako borůvky, brusinky, či jiné lesní plody, které rády využívaly nejen na výrobu chutných zavařenin, ale i pro upevnění svého zdraví.

Vybírejte z široké škály výrobků z arónie. Renomovaný a největší specializovaný evropský výrobce „Aronia Original“ nabízí bohatý sortiment  vysoce kvalitních prémiových certifikovaných výrobků z arónie. Vybírat můžete z pestré nabídky přímo lisovaných šťáv z arónie, sušených plodů, čaje, müsli, energetických ovocných řezů, džemu a ovocných pomazánek, aróniového vína,  či různých druhů tzv. funkčních potravin (potraviny s vysokým obsahem účinných látek). Německý výrobce zaručuje 100% garanci kvality  všech BIO produktů v té nejvyšší kvalitě.                                                

Dbejte na správné racionální stravování a uchopte své zdraví do vlastních rukou. Arónie a neobvyklé výrobky z ní vás jistě nezklamou.